Radca Prawny

Monika Żurańska

O mnie

Studia ukończyłam na kierunku Prawo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dyplom obroniłam w Katedrze Prawa Cywilnego pod kierunkiem Prof. Leopolda Steckiego.

W czasie aplikacji radcowskiej w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu zdobywałam pierwsze doświadczenia w sprawach z prawa nieruchomości, prawa administracyjnego, cywilnego i gospodarczego, początkowo w kancelarii radcowskiej, a następnie adwokackiej. W 2001 roku uzyskałam wpis na listę Radców Prawnych w Toruniu, a od 2004 roku jestem związana z Okręgową Izbą Radców Prawnych w Warszawie.

W 2003 roku założyłam własną kancelarię, w ramach której rozpoczęłam obsługę prawną grupy spółek kapitałowych w Warszawie w branży fotograficznej. Przez trzy lata zdobywałam kolejne praktyczne doświadczenia z prawa spółek, gospodarczego i nieruchomości. Jednocześnie było to okazją do pracy w zespole dynamicznych, skutecznych ludzi, a także dawało sposobność do rozwiązywania problemów o dużym formacie. Uzyskane doświadczenie pozwoliło mi na przyjmowanie wyzwań, angażowanie się w sprawy wielowątkowe z jednoczesną koncentracją na sprawach kluczowych dla klienta.

W 2008 roku uznałam, że nadszedł czas na zmiany i podjęłam współpracę z klientami z innych dziedzin prawa. Wkrótce decydowałam o strategiach działań i postępowań sądowych w sprawach z obszaru prawa przewozowego, w branży energetycznej, budowlanej i elektrotechnicznej, z prawa nieruchomości i wielu innych. Wskazane działania prawne łączyłam z obsługą prawną spółek i korporacji.

Doskonale sprawdzam się w sprawach wielowątkowych i wyszukiwaniu w nich najistotniejszych czynników. Bez trudu potrafię pracować w stresie, w sprawach wymagających szybkiego reagowania. Nieodłączną cechą mojego działania jest precyzyjne przygotowywanie spraw sądowych, co skutkuje szybkim ich rozstrzyganiem przez sąd, a także wysokim, ponadprzeciętnym współczynnikiem spraw wygranych.

Największym sukcesem w mojej pracy jest zadowolenie Klienta i z ogromną satysfakcją odnotowuję, że moi Klienci chętnie polecają moje usługi.